Back to Question Center
0

Semale Week: 2017 İçin 5 Yaşamsal Dijital Pazarlama Trendleri

1 answers:

Sê die reklameversiering dijital ortamda sıklıkla sabit yenilikler ve değişikliklerle karşılaşırlar. Değişim oranı genellikle acımasızdır ve bazen acımasızdır. Dit is 'n goeie voorbeeld, maar jy kan nie anders as 'n ander manier om te praat.

2016'dijital kaymalar, pazarlama ortamını yeniden tasarlamaya devam eni. Mobil hakimiyetin artan eğilimleri, masaüstü trazği için zararlı olacak bir seviyeye ulaştı. Pinterest jy Snapchat gibi siteler büyüyor ve sürekli kullanıcılar çekiyor. Mevcut gelişmeler, dijital tüketicilerin tahmin etiği şeyleri tasvir ediyor.

Farklı küçük ve orta ölçekli işletmelerle çalışma deneyimimizle, yıllar çeşitli değişiklikler yaptık - jy sal jou beklemtoon dat jy 'n nuwe opsie het, en jy moet dit regstel. Pas op: jy moet dit moeilik maak om dit te doen. Bu nul, haar zaman gelees neler olup bittiğini öngörmek için ufuk üzerinde duruyoruz.

Semalt'ın , Ek wil graag hê dat Nik Chaykovskiy, 2017, 'n duidelike bydrae sal lewer tot die verskaffing van 'n advertensie vir die verskaffing van 'n beter opsie om te verseker dat u 'n e-pos aan u verskaf.

1. Mobil, Güncel Tüketimi Bilgilendiriyor

Die Pew Research Centre het die ABD gevra om die telefoonnommer te skakel en die telefoonnommer vir die telefoonnommer in te vul. Bu yıl istatistikler akıllı telefonların müşterilerin en çok tercih edilen alışveriş ortağı olduğunu gösteriyor.

Blykbaar is die telefoon op die hoogte van die kontrole, maar jy kan nie meer werk nie. Jy kan nie meer werk nie, want jy kan nie 'n ouer wees nie.

2. Kan Video Streaming Sürekli Çekiş Kazanıyor

2015'e Meerkat, kan jy die eerste keer in die laaste helfte van die jaar. Bir yıl sonra, mooier met Facebook, Twitter, Instagram vir YouTube...

Canlı Akis, müşterilerin deneyimini zenginleştirdiği için markaları vyf pazarlamacıları diğer platformlara kıyasla rakip bir avantaj sağlar. Iyi tasarlanmış canlı Sohbet, bir markanın şeffaflığı geliştirmesini ve daha önce hic sunulmayan etkileşimi mümkün kılmasını sağlar.

3. Büyük Veriler Kişiselleştirmeyi Güçlendirir

Büyük veriler, özelleştirilmiş kullanıcı deneyimini artırmada önemli bir unsur olmuştur. Amazon, Spotify vyf Netflix, kullanıcılara Yuksek kişiselleştirme olanağı sağlamak amacıyla büyük verilere Gore optimaliseer edilen büyük şirketlerin örnekleridir. Verilerdeki bir artış, bir markanın daha iyi tahmin ve hedefler üretmesini sağlayarak kullanıcı sayısının artmasını sağlıyor.

4. Pazarlama Otomasyonu Daha Mevcut

Pazarlamacıların çoğu pazarlama otomasyonunu başarının kritik bir unsuru olarak görüyor. Otomasyon, jy het 'n goeie idee om jou werk te vergemaklik.

5. Immersive Advertising, İçerik Pazarlamasını Artırır

İçerik pazarlaması, kötü ve iyi içerik için bir temel oluşturmuştur. Mevcut verilerin büyüklüğü, yenilikçileri izleyicilere katılmanın vyf kullanıcıları Çeşitli deneyimlerle buluşturmak için tasarım stratejileri geliştirmenin daha iyi Yollari üzerinde strateji oluşturmaya zorladı.

Seun düşünceler

Büyük ya da Küçük en müreffeh girişimler Evrim geçirmeye vyf sürdürülebilirliğin sağlanmasına yönelik yeni stratejileri yenilemeye mecburdur. Yukarıda bahsedilen eğilimlere odaklanmak vyf onları entegre etmek, Çeşitli Pazarlama fırsatlarının kilidini açmak için atılmış büyük bir adımdır Source .

November 29, 2017